Наші тренери

Наша дитяча спеціалізована спортивна футбольна школа Олімпійський резерв «Зміна» має в своєму штаті десятки високопрофесійних тренерів які працють в багатьох навчальних закладах м Київ. У тому числі ряд талановитих фахівців займаються тренуванням в восьмій загальноосвітній школі на Куренівці.

 

 


Грона С.О.

1981 року народження, освіта вища, закінчив в 2004 році педагогічний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» по спеціальності фізична культура та спорт, присвоєна кваліфікація – тренер-викладач з футболу.
2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом та здобув кваліфікацію магістра психології.
Грона С.О. працює в СДЮШОР “Зміна “ м. Києва тренером-викладачем з 2010 року,
За цей час. зарекомендувала себе сумлінним, знаючим свою справу фахівцем, постійно і цілеспрямовано підвищуючим свій професійний рівень.Вдало реалізує набуті теоретичні знання в своїй повсякденній роботі. Багато уваги приділяє підвищенню професійної підготовки тренерами-викладачами школи. Учбово-тренувальні заняття, які він проводить, завжди відрізняються творчим підходом, різноманітністю форм і методів вирішення поставлених задач. Зарекомендував себе як добросовісний, здібний і творчий тренер-викладач. Добре володіє методиками тренування юних футболістів і застосовує свої професійні знання в тренерський діяльності. Команда юнаків 1999 року народження під
його керівництвом стала фіналістом Кубка м. Києва з футболу, а в 2012-2014 роках ставала призером Чемпіонату м. Києва .. Його учні в повному обсязі засвоювають учбову програму, виконують необхідні нормативи і вимоги.
Серед учнів школи і колег по роботі користується заслуженим авторитетом і повагою. Характер врівноважений, стриманий. Завжди готовий прийти на допомогу. Самокритичний
в оцінці своїх дій .Визначається загальною культурою, високими моральними якостями.
Працює над підвищенням свого професійного рівня. Закінчив курси підвищення кваліфікації при НУФВСУ.
Має добрі організаційні здібності і навички, які неоднаразово проявляв при організації та проведенні фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів в школі і в м. Києві .