Программа підготовки

В нашій школі проводяться заняття з футболу для дітей у віці від 3 до 15 років.

Тренування проводяться відповідно віковим групам

Ми розуміємо, наскільки важливо благополуччя дитини в класі. Ось чому кожна з наших тренувальних груп повністю адаптована до віку учасників. Завдяки цьому у нас є можливість забезпечити відповідні умови для розвитку навіть для самих маленьких наших учнів. Крім того, на тренінгу часто присутні два тренера, що дає можливість збільшити ефективності роботи і приділяти більше уваги кожному гравцеві.

Наша дитяча школа футболу орієнтується на сталий розвиток наших гравців.

Дитячий футбол і дорослий футбол – дві окремі концепції. Робота з маленькими дітьми повинна фокусуватися лише на їх потреби, інтереси та бажання. Результат в цьому віці не має значення. Але іноді буває, що тренери звертають увагу на кінцевий результат матчу або змагання. Крім того, вони як і раніше мотивовані сподіваннями батьків, які вболівають за те щоб їхня дитина завжди перемагала. Дитячий футбол – це, перш за все, розваги, які пов’язані з задоволенням і відпочинком. У підлітків значення результату гри зростає, але тим не менше наявність задоволення від ігрового процесу має бути значною.

СИСТЕМА НАВЧАННЯ

Навчальна система спеціалізованої дитячої футбольної школи олімпійського резерву “зміна” була заснована на історично сформованих традиціях нашої школи і методах навчання, що використовуються в кращих англійських і бразильських футбольних академіях і рішеннях які використовуються в Німецькій та Іспанській футбольних асоціаціях.

Методи навчання, що використовуються під час навчання, направлені на:

– Введення дітей у світ футболу;

– Навчання динаміки, прийомів і методів техніки гри;

– Фізичний розвиток дітей;

– Відпрацювання навичок роботи в команді;

– Розвантаження психічної напруженості, та спрямування енергії на фізичну активність;

– Розробка належних фізичних і харчових звичок.

 

 

Як працюємо з дітьми віком 4-6 років.

Спортивне навчання безпосередньо впливає на особистісний розвиток кожної дитини, керований в правильному напрямку, це приносить неймовірні вигоди.

Діти в цьому віці перебувають в постійному русі. Часто трапляється так, що заплановане заняття змінюється радикально тому що діти бігають, стрибають. Для дітей у віці чотирьох, п’яти або шести років рух є фундаментальною частиною особистого розвитку.

Через вправи з футбольним мячем ми розвиваємо свої почуття, проникливість або концентрацію.

Крім того, ми отримуємо:

– розвиток сили, цікавості, спонтанності, стимуляції для руху і гри;

– задоволення від фізичної активності і готовність вирішувати проблеми;

– стимулювати бажання вчитися і вдосконалювати набуті навички;

– заохочення фізичного, але також розумового, емоційного і соціального розвитку.

 

 

МОЖЛИВОСТІ ДІТЕЙ 4-6 РОКІВ

Фізичний потенціал:

У дітей в цьому віці є невичерпне бажання веселитися і рухатися. Але вони швидко втомлюються, в цьому віці діти особливо люблять бути в центрі уваги. І хоч м’язова система значно слабкіше, ніж у старших дітей і немає хорошої координації, у них дуже потужна уява. Діти в цьому віці не можуть довго концентруватися на занятті.

При проведенні тренінгу з групою маленьких футболістів тренера нашої спортивної школи враховують кілька правил, щоб зробити заняття привабливими:

1) Доводиться вибирати такі вправи та ігри, правила яких не обмежують свободу хлопців, це впливає на їх уяву, змушує їх приймати швидкі і правильні рішення;

2) Ми організуємо гри в яких кожна дитина може перемагати;

3) Зосереджуємо увагу на комплексному розвитку дитини;

4) Найбільш важливим пунктом навчання є МАТЧ;

5) Всілякі рейтинги та оцінки окремих гравців ми не застосовуємо на цьому етапі;