Історія нашої школи

Щасливий народ, історія якого нудна.
• Шарль Монтеск’є

Спеціалізована футбольна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Зміна» набула цікаву і славну історію, яка йде ще з 1947 року. Спершу створена як багатоцільова спортивна школа ДЮСШ №1. В 1977 її переводять на оболонь та називають  ДЮСШ з футболу  №13, з часом школа ще більш об’ємно починає займатися футболом. Так в вісімдесят шостому році минулого століття школа знову міняє назву на спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу Олімпійського резерву з футболу (СДЮШОР з футболу “Зміна”). А 1992 році на базі школи створюється футбольний клуб «ЗМІНА» який згодом отримав назву ФК «Оболонь».

Створена в тяжкі післявоєнні часи, і не дивлячись ні на які трудносщі з момунту заснування і до сьогодні наш педагогічний колектив тренерів виховує футбольну зміну України.

Робота тренерського-викладацького складу нашої футбольної школи від своїх основ націлена на все стороннє виховання і розвиток молодих футболістів, розвиток їх духовності, усвідомлене серйозне відношення до навчання. Тренерський склад футбольної школи  прискіпливо добирають і визначають навчальні та розвиваючі вправи до кожного заняття, дають  їм оптимальне навантаження, професійно готують та вводять учнів до суті завдання, використовують сучасні способи та методи навчання.

Важлива роль відводиться самостійним заняттям. Учнів під час тренування вчать упевнено та самоусвідомленно виконувати завдання, проявляти відповідальність, здійснювати самоаналіз і самоконтроль.

Розповідаючи про історію нашої спортивної школи ми б хотіли згадати і про восьму школу в стінах якої ми проводимо наші заняття.  Ця школа що була заснована в 1937 році і вже більше 80ти років її стіни друга домівка для сотень школярів. Чудові педагоги роблять все щоб діти отримували якісні знання. Щоб їм подобалося навчатися та вони виросли чудовими людьми.

Ми дуже вдячні адміністрації та педагогічному колективу школи І-ІІІ ступенів номер 8 м. Києва за надану можливість проводити заняття з футболу в спортивних залах та майданчиках школи. Вже більше 10 років, тренери СДЮШОР з футболу «Зміна»,  навчають  учнів та дітей з навколишніх дитсадків та шкіл грати в футбол. Наші вихованці  грають у перших командах, не тільки своєї школи, але і в збірних команд України, різних вікових груп.

Вони завжди приймають участь у шкільних змаганнях, відстоюючи честь своєї школи в Оболонському районі та в місті Києві  в різних видах спорту, так як наші діти повинні бути різнобічно розвинені.

Збірні команди спортивної школи з футболу “Зміна” приймають участь у всіх футбольних турнірах, що проводяться федерацією футболу м. Києва та України.

Наша футбольна школа відома не лише в Україні, а й далеко за її межами. Завдяки чому,  ми маємо змогу мандрувати в різні країни світу, приймаючи участь в різних турнірах.